Delfi.lv ziņu portāls

Latvijā ir pieejami dažādi ziņu portāli, viens no pazīstamākajiem ir Delfi.lv. Šis ziņu portāls ir saņēmis dažādas balvas un atzinības gan no sabiedrības gan savā jomā strādājošajiem. Šis nav tikai ziņu portāls, tas darbojas dažādās jomās un sfērās, piedalās dažādos pasākumos un tos arī rīko. Kā zīmols, tas ir ļoti labi atpazīstams ne tikai ziņu jomā.

Dodoties uz šo ziņu portālu, jūs varēsiet iepazīties ar jaunākajām ziņām gan Latvijā gan ārzemēs. Ziņas ir pieejamas dažādās sadaļās, kas nozīmē ka informācija ir pieejama gan sporta gan politikas, gan kultūras un citās jomās. Tāpat varat atrast arī receptes, varat lasīt horoskopus, iepazīties ar TV programmu, varat iepazīties ar laika prognozi Rīgā un citās Latvijas pilsētās un arī citur pasaulē. Piedāvātās iespējas ir ļoti plašas un ir grūti tās visas pat uzskaitīt.

Ļoti interesanta nianse ir arī tas, ka varat iesūtīt arī savus stāstus. Ir izveidota sadaļa – aculiecinieks. Ja jūs esat bijuši liecinieki kādam notikumam vai jums ir kāds cits stāsts kurš varētu būt interesants citiem, jūs arat to iesūtīt Delfi.lv redakcijai un tas var parādīties portālā. Šī ir lieliska iespēja kā parādīt sabiedrībai to, kas notiek Latvijā un darīt to pašiem. Šajā portālā varat arī publicēt savas receptes. Varat ne tikai smelties idejas no citiem, bet arī dalīties savā pieredzē un palīdzēt citiem ar viņu kulinārajiem eksperimentiem.

Šis portāls piedāvā plašu jaunāko ziņu klāstu kā arī plašas iespējas rast pozitīvas emocijas lasot interesantu rakstus par notikumiem un cilvēkiem Latvijā un pasaulē. Šeit varat rast teju visu ko vēlaties no ziņu portāla, ja kaut kas vēl nav šeit parādījies tad varat arī ieteikt ko jaunu portāla veidotājiem un to uzlabot.

Delfi.lv ir kā ikdiena ļoti daudziem no mums, mēs gūstam gan ziņas gan noderīgu informāciju ikdienai. Portālu varam apmeklēt gan mājās gan ceļā no sava mobilā telefona tāpēc tas ir ērts un viegli pieejams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *