Apollo.lv ziņu portāls

Aplolo ir viens no Latvijas populārākajiem ziņu portāliem. Iesākumos Apollo bija interneta pakalpojumu sniedzējs un tikai 2000, gadā tas pārtapa par ziņu portālu. Aplolo bija pirmie kas sāka piedāvāt labas kvalitātes interneta televīziju. Par pilnīgu interneta ziņu portālu, Apollo, kļuva 2006. gadā. Katru mēnesi šo portālu apmeklē ap pus miljonu lietotāju, tas ir gana labs rādītājs, lai šis portāls tiktu vērtēts ļoti augstu.

Kā ziņu portāls, Apollo piedāvā lasīt jaunākās ziņās visdažādākajās jomās un to var darīt gan Latviešu gan krievu valodā. Šis portāls piedāvā gan aktuālo notikumu atspoguļojumu gan teksta tiešraides un arī dažādus izklaidējošos stāstus un daudz cita ko mums var vajadzēt un kas var interesēt. Šis portāls ir ļoti dažāds, tas nav specializējies kādā konkrētā ziņu spektrā, bet piedāvā plašu skatījumu uz dažādām tēmām. Tas nozīmē ka šī ir lieliska vieta kur var gan uzzināt nopietnas politiskas ziņas gan arī jaunākās izklaides ziņas un tamlīdzīgi.

Šis portāls sadarbojas arī ar citām vietnēm tāpēc ir izveidoti ērti veidi kā pārvietoties starp šīm vietnēm tad, ja atrodaties portālā Apollo.lv. Varat gan doties apskatīt savu e-pastu gan apmeklēt interneta veikalus vai sludinājumu portālus. Tāpat varat arī lasīt horoskopus, TV programmu, laika prognozi un tamlīdzīgi. Atsevišķa portāla sadaļa ir veltīta receptēm, kas nozīmē ka varat smelties dažādas idejas jaunām kulinārām pieredzēm.

Kā jebkurš cits ziņu portāls, tas ir iemantojis savu lojālo lasītāju cieņu un mīlestību, tieši pastāvīgie lasītāji ir galvenā bāze portāla apmeklētājiem. Latvijā ir gana daudz dažādu ziņu portālu, bet šis ir viens no vadošajiem tieši tāpēc ka ir spējis iekarot vietu sabiedrības apziņā. Arī tas, ka Apollo ir gana bieži dzirdēts zīmols, tas piedalās dažādās akcijās un sponsorē pasākumus, tas, protams, palīdz pie tā atpazīstamības. Šis portāls nav nekas svešs Latvijas iedzīvotājiem. Lasīt ziņas šeit ir ierasta lieta ļoti daudziem. Varam lasīt gan vietējās ziņas gan visas pasaules aktualitātes un pēc tā visa arī pasmieties par kādu smieklīgāku stāstiņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *